facebook
Studio Leon - więcej niż branding
ADream

Projektowanie katalogów

Katalogi i broszury są istotnym elementem wizerunku przedsiębiorstwa.

Katalog jest niezwykle praktyczną formą prezentowania oferty. W wielu przypadkach wersja drukowana katalogu firmowego jest przedmiotem najczęściej trzymanym w ręku przez konsumenta - warto zadbać o jego profesjonalny wygląd.

Katalogi w formie elektronicznej to niejednokrotnie podstawa do podjęcia decyzji o dalszym kontakcie i rozważeniu współpracy lub kupna.

Katalog jest narzędziem wspierającym sprzedaż oraz uatrakcyjnia przebieg spotkań biznesowych.

Dbałość o przedstawienie swoich produktów i usług wywołuje w Kliencie pewność, że zadbasz równie dobrze o niego.

Portfolio

  Jak projektujemy katalogi?

  1

  Brief to podstawa. Chcemy poznać Ciebie i Twój punkt widzenia, poznać  doświadczenia w zakresie projektowania, preferencje i zagłębić się w dotychczasowych realizacjach. Tylko w ten sposób mogą powstać projekty dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

  2

  Jest dla nas jasne, że przed podpisaniem umowy przedstawiamy szczegóły oferty, omawiamy warunki współpracy. Dbamy o to, aby już na początku określić nasze wzajemne wymagania dotyczące wspólnie prowadzonego projektu.

  3

  Przed przystąpieniem do pracy nad layoutem prosimy o przekazanie materiałów: zdjęć, tekstów. Oceniamy materiał, konsultujemy stronę merytoryczną katalogu i wtedy przechodzimy do etapu projektowego.

  4

  Zawsze otrzymujesz kilka propozycji różniących się charakterem i sposobem przedstawienia informacji w katalogu. Wspólnie omawiamy projekt, po czym zespół projektowy dopracowuje go tworząc wersję ostateczną. Nanosimy korekty merytoryczne i jeśli jest to konieczne delikatne poprawki graficzne.

  5

  Pośredniczymy w druku – dobieramy odpowiednie technologie i uszlachetnienia, zlecamy druk wykonawcy koordynując cały proces produkcyjny. Dostarczamy Ci gotowy produkt.